Jedwabista Zmiana

Przygotowanie projektu i implementacja strony internetowej dla mobilnego studia wizażu i stylizacji.


Dla kogo pracowaliśmy

Jedwabista Zmiana to profesjonalne, mobilne studio wizażu i stylizacji. Świadomość tego, że możemy oddziaływać na siebie i innych studio proponuje kompleksowe usługi w zakresie stylizacji, w tym: analizę kolorystyczną, określenie typu sylwetki, dobór garderoby, przegląd szafy, pomoc w zakupach a także oferuję wykonanie profesjonalnego makijażu oraz stylizację paznokci.

Od pomysłu przez projekt graficzny po integracje z bezpiecznym systemem CMS

Podczas współpracy z mobilnym studiem wizażu i stylizacji, mieliśmy przyjemność kompleksowo zaprojektować i zaimplementować stronę internetową w oparciu o system zarządzania treścią CMS Wordpress. Naszym głównym zadaniem było przygotowanie designu firmowej strony www, który miał być spójny z identyfikacją wizualną Pani Justyny. Po ustaleniu oczekiwań i przygotowaniu wstępnych szkiców, zabraliśmy się za przeniesienie projektu graficznego do wersji cyfrowej.

Podczas projektowania strony internetowej, kierowaliśmy się jasnym przekazem informacji i tym, żeby strona była jak najbardziej czytelna dla potencjalnych odbiorców. Tak powstawała przejrzysta i łatwa w odbiorze aplikacja, która reprezentuje firmę w sieci Internet. Łatwy dostęp do najistotniejszych informacji, spójna kolorystyka i przyjazna nawigacja. Całość zaimplementowana i zintegrowana z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS.


Strona internetowa, to skuteczne narzędzie sprzedażowe!

Potrzebujesz skutecznej strony www? Mobilnej, z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS? Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim projekcie. Cenimy możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego pozostajemy do dyspozycji w każdej sytuacji związanej ze współpracą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas

+48 662 635 390

Napisz email

biuro@jumpmedia.pl

Social media