PHU Avis

Od pomysłu przez opracowanie szaty graficznej po integracje z bezpiecznym systemem CMS.


Dla kogo pracowaliśmy

Firma PHU Avis to przedsiębiorstwo świadczące kompleksowe usługi związane z realizacją imprez kulturalnych, sportowych, koncertów, widowisk teatralnych i przedstawień.

Od pomysłu przez projekt graficzny po integracje z bezpiecznym systemem CMS

Podczas współpracy z firmą PHU Avis naszym głównym zadaniem było zaprojektowanie i wdrożenie firmowej strony internetowej, w oparciu o system zarządzania treścią CMS. Prace podzieliliśmy na kilka etapów, które w rezultacie dały spójną i nowoczesną stronę www.

Podczas projektowania, kierowaliśmy się jasnym przekazem informacji i tym, żeby strona była jak najbardziej czytelna dla odbiorców. Tak powstawała przejrzysta i łatwa w odbiorze aplikacja, która reprezentuje firmę w sieci. Całość zaimplementowana i zintegrowana z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS.


Strona internetowa, to skuteczne narzędzie sprzedażowe!

Potrzebujesz skutecznej strony www? Mobilnej, z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS? Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim projekcie. Cenimy możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego pozostajemy do dyspozycji w każdej sytuacji związanej ze współpracą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas

+48 662 635 390

Napisz email

biuro@jumpmedia.pl

Social media