Przedszkole Publiczne w Łaszewie

Od pomysłu przez opracowanie szaty graficznej po integracje z bezpiecznym systemem CMS.


Dla kogo pracowaliśmy

Przedszkole Publiczne w Łaszewie jest pierwszym publicznym przedszkolem, które zapewnia edukację i wychowanie dzieci z całej Gminy Bartniczka, i nie tylko. Przedszkole mieści się w budynku po Szkole Podstawowej w Łaszewie.

Od pomysłu przez projekt graficzny po integracje z bezpiecznym systemem CMS.

Naszym głównym zadaniem było zaprojektowanie i stworzenie strony internetowej dla Przedszkola Publicznego w Łaszewie. Po opracowaniu projektu graficznego strony internetowej, zakodowaliśmy i kompleksowo zaimplementowaliśmy stronę na serwerze produkcyjnym.

Podczas projektowania, kierowaliśmy się jasnym przekazem informacji i tym, żeby strona była jak najbardziej czytelna dla odbiorców. Tak powstawała przejrzysta i łatwa w odbiorze aplikacja, która reprezentuje przedszkole w sieci. Całość zaimplementowana i zintegrowana z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS.


Strona internetowa, to skuteczne narzędzie sprzedażowe!

Potrzebujesz skutecznej strony www? Mobilnej, z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS? Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim projekcie. Cenimy możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego pozostajemy do dyspozycji w każdej sytuacji związanej ze współpracą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas

+48 662 635 390

Napisz email

biuro@jumpmedia.pl

Social media