welge – meble nowoczesne

Od pomysłu przez projekt graficzny po integracje strony internetowej z bezpiecznym systemem CMS


Dla kogo pracowaliśmy

Firma welge tworzy meble powstałe z pasji do nowoczesności, piękna i oryginalności. Cały proces ich powstawania pozostaje w naszych rękach – począwszy od pomysłu, poprzez projekt i wykonanie, skończywszy na wysyłce do klienta. Połączenie stali z litym dębowym drewnem daje wiele możliwości do stworzenia nowoczesnych, a tym samym ponadczasowych i niespotykanych mebli. To wszystko składa się na to, że nasz klient otrzymuje mebel jedyny w swoim rodzaju, a choć nowy, to jednak z historią.

Od pomysłu przez projekt graficzny po integracje z bezpiecznym systemem CMS

Naszym głównym zadaniem było zaprojektowanie strony internetowej i jej kompleksowe wdrożenie na serwer produkcyjny. Dodatkowo, stanęliśmy przed wyzwaniem stworzenia logo dla nowo powstałej firmy. Klient zlecił nam zaprojektowanie logo, które reprezentowałoby markę welge. Prace podzielone zostały na kilka poszczególnych etapów.

Po wstępnym ustaleniu oczekiwań i potrzeb, przystąpiliśmy do pracy nad logo i projektem strony www. Pierwszy etap projektowania to poszukiwanie inspiracji, ustalenie celu i przystąpienie do pracy. Po zaakceptowaniu projektu logo i strony internetowej przez klienta, przystąpiliśmy do kodowania witryny i integracji z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS.


Strona internetowa, to skuteczne narzędzie sprzedażowe!

Potrzebujesz skutecznej strony www? Mobilnej, z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS? Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim projekcie. Cenimy możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego pozostajemy do dyspozycji w każdej sytuacji związanej ze współpracą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas

+48 662 635 390

Napisz email

biuro@jumpmedia.pl

Social media