ZAMP.biz

Projekt i wdrożenie strony internetowej. Stworzenie identyfikacji wizualnej i logo.


Dla kogo pracowaliśmy

Zakład Mechaniki Maszyn i Wyrobów Metalowych Z.A.M.P. to jedna z wiodących firm, specjalizująca się w szeroko rozumianej obróbce metali. Początki sięgają roku 1985, kiedy to właściciel i założyciel przedsiębiorstwa, rozpoczyna budowę hal i tworzenie miejsc pracy dla przyszłych pracowników. Obecni na rynku już od ponad 33 lat.

Od pomysłu przez projekt graficzny po integracje z bezpiecznym systemem CMS

Naszym zadaniem było zaprojektowanie i stworzenie logo dla marki ZAMP. Dodatkowym wyzwaniem było przygotowanie projektu strony internetowej, kodowanie i instalacja całego projektu na serwerze produkcyjnym. Prace podzieliliśmy na kilka etapów.

W pierwszym etapie prac, zbadaliśmy rynek i potrzeby klienta. Ustaliliśmy cel i rozpoczęliśmy prace nad logo, które miało reprezentować markę. Kolejne etapy to projekt strony internetowej, kodowanie oraz integracja z systemem zarządzania treścią CMS.


Strona internetowa, to skuteczne narzędzie sprzedażowe!

Potrzebujesz skutecznej strony www? Mobilnej, z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS? Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim projekcie. Cenimy możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego pozostajemy do dyspozycji w każdej sytuacji związanej ze współpracą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas

+48 662 635 390

Napisz email

biuro@jumpmedia.pl

Social media