Zamów nowoczesną stronę internetową

Strona www to doskonały sposób, by dotrzeć do nowych klientów. Stworzymy dla Ciebie responsywną, nowoczesną stronę internetową z bezpiecznym systemem CMS.

Potrzebujesz strony internetowej?

Nowoczesne i responsywne strony www

important_devices

Przejrzysty projekt graficzny

Spójny i nowoczesny projekt graficzny wyróżni Cię na tle konkurencji. Tworzymy w oparciu o najnowsze trendy i technologie.

mobile_friendly

Nowoczesna i mobilna strona www

Taka właśnie będzie Twoja strona internetowa - przygotowana w technologii RWD pod kątem urządzeń mobilnych i stacjonarnych.

queue_play_next

System zarządzania treścią CMS

Integracja z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS. W łatwy sposób będziesz mógł edytować zawartość swojej strony.

perm_identity

User Experience

Projektowanie pod użytkownika korzystającego z produktu interaktywnego. Jasny i czytelny przekaz informacji zawartych na stronie internetowej.

backup

Hosting i domena

Profesjonalny i stabilny hosting, czyli przechowywanie stron na serwerze. Dodatkowo zajmiemy się rejestracją i obsługą domen.

help_outline

Pomoc i obsługa powdrożeniowa

Twoja strona będzie zawsze profesjonalnie prowadzona. Oferujemy kompleksową obsługę i opiekę powdrożeniową nad serwisami.


Kompleksowa obsługa Twojej firmy

Projektujemy i kompleksowo wdrażamy nowoczesne strony internetowe, których czołowym zadaniem jest budowa i utrzymywanie profesjonalnego oraz wiarygodnego wizerunku Twojej firmy w sieci Internet.

Nasze realizacje zawsze budowane są w oparciu o najnowsze trendy i technologie, które obecnie panują na rynku. Dostarczamy funkcjonalne, estetyczne i przede wszystkim nowoczesne rozwiązania, a każdy projekt dostosowujemy indywidualnie do Twoich potrzeb.

Obecnie, Internet to jeden z głównych kanałów komunikacyjnych z klientami, którzy szukają informacji na temat Twojej firmy, marki, usług i produktów. Pierwszy kontakt, jaki z Tobą mają, to strona internetowa, która jest stałą reklamą i jednym z podstawowych elementów budowania profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.


Zobacz dlaczego warto z nami współpracować

calendar_today

Wieloletnie doświadczenie

Od kilku lat tworzymy skuteczne sklepy i strony internetowe. Tworzymy, kreujemy i dbamy o to, żeby Internet wyglądał coraz ładniej!

done_outline

Profesjonalne doradztwo

Aktywnie działamy w branży internetowej, dostarczając naszym klientom kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania.

add_alarm

Oszczędność czasu

Zlecając nam prace IT sam oszczędzasz sporo czasu. Kiedy Ty będziesz odpoczywać, my bedziemy dla Ciebie pracować.

tab_unselected

Rozwiązania szyte na miarę

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, oferując tym samym unikatowe rozwiązania dopasowane do Ciebie.


Wybrane realizacje dla naszych klientów

Naszą misją jest dostarczanie funkcjonalnych i nowoczesnych stron internetowych. Projektujemy w pełni responsywne serwisy, które przystosowane są do urządzeń mobilnych. Dzięki temu, Twoja strona będzie estetyczna i czytelna na każdym urządzeniu - laptopie, smartfonie, komputerze stacjonarnym, itd.

strony internetowe Toruń
Zespół Muzyczny Luminacja

Strony internetowe

strony internetowe Toruń
Okna Lubawa

Strony internetowe

strony internetowe Toruń
PHU Avis

Strony internetowe


Strona internetowa, to skuteczne narzędzie sprzedażowe!

Potrzebujesz skutecznej strony www? Mobilnej, z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS? Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim projekcie. Cenimy możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego pozostajemy do dyspozycji w każdej sytuacji związanej ze współpracą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas

+48 663 635 390

Napisz email

biuro@jumpmedia.pl

Social media