Pomagamy przedsiębiorcom rosnąć w sieci

Przedsiębiorco! Chcesz iść z duchem czasu? Myślisz o sprzedaży w internecie? A może prowadzisz lokalną firmę? Nieważna jaka jest skala Twojego biznesu. Potrzebujesz metod działania i promocji w sieci. Opowiedz nam o swoim biznesie. Pomagamy przedsiębiorcom i markom rosnąć w sieci. Napisz. Zapytaj. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Cześć! Jesteśmy JumpMedia,
a to nasza krótka historia.

Jesteśmy skoncentrowani na tworzeniu przyjaznych i przejrzystych realizacji. Dbamy o rozwój projektów informatycznych i pracujemy nad tym, żeby internet wyglądał coraz ładniej. Uwielbiamy słowa: „rozwój”, „optymalizacja” i rzeczy niemożliwe do osiągnięcia. Doskonale wiemy, że dobrym planowaniem i sukcesywnym dążeniem do celu można otworzyć nie jedne drzwi.

W wolnych chwilach, tak jak Ty, uwielbiamy spotykać się z przyjaciółmi i pić dobrą kawę. Kochamy nowe technologie i lubimy stawiać czoła nowym wyzwaniom. Bardzo nam miło, że doczytałeś/aś do tego miejsca. Zostajesz z nami do dalszej lektury? Ok. Fantastycznie!

Dla kogo pracujemy i jakie projekty rozwijamy?

Jesteśmy dumni z zaufania naszych klientów z różnych branż. Współpracujemy głównie z przedsiębiorcami – wizjonerami, którzy są pracowici i energiczni, którzy biorą życie w swoje ręce i tworzą nowe firmy. Pomagamy im zaistnieć i rosnąć w internecie.

Dla naszych klientów tworzymy nowoczesne strony internetowe, wdrażamy funkcjonalne sklepy www, zajmujemy się marketingiem internetowym, dostarczamy rozwiązania dedykowane oraz usługi z zakresu projektowania graficznego. Z pasją podchodzimy do wyznaczonych celów. Zawsze na bieżąco, zgodnie z najświeższymi trendami, wykonujemy powierzone zadania. Zrealizowaliśmy już bardzo wiele projektów i cały czas mamy apetyt na więcej.

Przedsiębiorco! Chcesz iść z duchem czasu? Myślisz o sprzedaży w internecie? A może prowadzisz lokalną firmę? Nieważna jaka jest skala Twojego biznesu. Potrzebujesz metod działania i promocji w sieci. Opowiedz nam o swoim biznesie. Pomagamy przedsiębiorcom i markom rosnąć w sieci. Napisz. Zapytaj. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Zapewniamy kompleksową obsługę firm w Internecie. Tworzymy nowoczesne strony, sklepy i aplikacje internetowe.

Skontaktuj się z nami

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować

calendar_today

Wieloletnie doświadczenie

Od kilku lat tworzymy skuteczne sklepy i strony internetowe. Tworzymy, kreujemy i dbamy o to, żeby Internet wyglądał coraz ładniej!

done_outline

Profesjonalne doradztwo

Aktywnie działamy w branży internetowej, dostarczając naszym klientom kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania.

add_alarm

Oszczędność czasu

Zlecając nam prace IT sam oszczędzasz sporo czasu. Kiedy Ty będziesz odpoczywać, my bedziemy dla Ciebie pracować.

tab_unselected

Rozwiązania szyte na miarę

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, oferując tym samym unikatowe rozwiązania dopasowane do Ciebie.


Strona internetowa, to skuteczne narzędzie sprzedażowe!

Potrzebujesz skutecznej strony www? Mobilnej, z bezpiecznym systemem zarządzania treścią CMS? Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim projekcie. Cenimy możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego pozostajemy do dyspozycji w każdej sytuacji związanej ze współpracą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Zadzwoń do nas

+48 663 635 390

Napisz email

biuro@jumpmedia.pl

Social media