Cześć! Jesteśmy JumpMedia

Pomagamy przedsiębiorcom i markom rosnąć w sieci. Dla naszych klientów tworzymy nowoczesne strony internetowe, wdrażamy funkcjonalne sklepy www, zajmujemy się marketingiem internetowym, dostarczamy rozwiązania dedykowane oraz usługi z zakresu projektowania graficznego. Tworzymy, kreujemy i dbamy o to, żeby Internet wyglądał coraz ładniej! :)

Profesjonalne doradztwo

Naszym klientom dostarczamy kompleksowe i funkcjonalne rozwiązania.

Komfort
współpracy

Dbamy o jakość komunikacji i jasne zasady współpracy.

Rozwiązania
szyte na miarę

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, oferując unikatowe rozwiązania dopasowane do Ciebie.

Wieloletnie doświadczenie

Od kilku lat tworzymy, kreujemy i dbamy o to, żeby Internet wyglądał coraz ładniej!


Rozwijamy firmy i marki
naszych klientów w internecie

Prowadzisz firmę? Stawiasz czoła nowym wyzwaniom? Patrzysz w przyszłość i chcesz wykorzystać internet do promocji firmy jako nowy kanał komunikacji z klientem? Idź z duchem czasu. Kreuj odważnie i reaguj na pojawiające się zmiany, które często dają nowe możliwości do rozwoju!

Jesteśmy skoncentrowani na tworzeniu przyjaznych i przejrzystych realizacji. Dbamy o rozwój projektów informatycznych i pracujemy nad tym, żeby internet wyglądał coraz ładniej. Uwielbiamy słowa: „rozwój”, „optymalizacja” i rzeczy niemożliwe do osiągnięcia. Doskonale wiemy, że dobrym planowaniem i sukcesywnym dążeniem do celu można otworzyć nie jedne drzwi.

Dla kogo pracujemy
i jakie projekty rozwijamy?

Dla naszych klientów tworzymy nowoczesne strony internetowe, wdrażamy funkcjonalne sklepy www, zajmujemy się marketingiem internetowym, dostarczamy rozwiązania dedykowane oraz usługi z zakresu projektowania graficznego. Z pasją podchodzimy do wyznaczonych celów. Zawsze na bieżąco, zgodnie z najświeższymi trendami, wykonujemy powierzone zadania. Zrealizowaliśmy już bardzo wiele projektów i cały czas mamy apetyt na więcej.

Jesteśmy dumni z zaufania naszych klientów z różnych branż. Współpracujemy głównie z przedsiębiorcami – wizjonerami, którzy są pracowici i energiczni, którzy biorą życie w swoje ręce i tworzą nowe firmy. Pomagamy im zaistnieć i rosnąć w internecie.

Przedsiębiorco! Chcesz iść z duchem czasu? Myślisz o sprzedaży w internecie? A może prowadzisz lokalną firmę? Nieważna jaka jest skala Twojego biznesu. Potrzebujesz metod działania i promocji w sieci. Opowiedz nam o swoim biznesie. Pomagamy przedsiębiorcom i markom rosnąć w sieci. Napisz. Zapytaj. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


Skontaktuj się z nami


Dane kontaktowe

Jumpmedia.pl
Szabda 58, 87-300 Brodnica

tel. +48 662 635 390
e-mail: biuro@jumpmedia.pl

NIP: 874-176-73-19
REGON: 361671619

Zapytania ofertowe

Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim projekcie. Cenimy możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego pozostajemy do dyspozycji w każdej sytuacji związanej ze współpracą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Co dalej?

Zacznijmy razem współpracować

Napisz do nas lub zadzwoń i opowiedz nam o swoim projekcie. Cenimy możliwość bezpośredniej rozmowy, dlatego pozostajemy do dyspozycji w każdej sytuacji związanej ze współpracą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.