Hello World

20 sierpnia 2015

Cześć! Nazywam się Robert i pracuję w JumpMedia – projektuje strony internetowe. W wolnych chwilach, tak jak Ty, lubię spotykać się z przyjaciółmi. Przecież właśnie o to chodzi. O spędzanie wspólnie czasu, rozmawianie i dzielenie się swoimi doświadczeniami. Według mnie, dzięki temu mamy większe możliwości rozwoju. W końcu, gdyby nie rozwijanie siebie i swoich pasji, zaczęlibyśmy się cofać. Piszę o tym, ponieważ na naszym firmowym blogu będziemy umieszczać treści poniekąd o rozwoju, o czym mniej lub bardziej, przekonasz się w kolejnych publikacjach.

Dzisiaj, chciałbym, żebyśmy poznali się trochę lepiej i być może kiedyś wypili razem filiżankę dobrej kawy (na którą serdecznie Cię zapraszam :)). W JumpMedia zajmuję się front i back endem stron internetowych. Co w wolnych chwilach? W wolnych chwilach, poza piciem kawy, uwielbiam sporty ekstremalne. Chociaż kawa i dawka adrenaliny to niezbyt dobre połączenie. Jestem jednak zdania, że przeciwieństwa lubią się najbardziej :).

Zagadnieniami związanymi z marketingiem internetowym i tworzeniem stron www zajmuję się – jeśli dobrze pamiętam, od 7-8 lat. Właśnie wtedy miałem pierwszy raz styczność z technologiami, dzięki którym tworzono wówczas strony internetowe. Wyglądało to trochę inaczej niż obecnie. Większość metod jakie były używane, przeszły już do lamusa. Niektóre przetrwały, są do dzisiaj rozwijane i wspierane. Wiedza i narzędzia, z których korzystamy przy tworzeniu projektów, pozwalają nam kreować w pełni funkcjonalne strony www.

Podsumowując, odwiedzając naszego bloga, będziesz mógł/mogła poczytać na temat nowości IT, marketingu internetowego, tworzenia stron i grafik na potrzeby publikacji w sieci. Dlaczego więc wspomniałem, że będziemy pisać o rozwoju? Ponieważ to pojęcie jest bardzo szerokie. Z pewnością marketing w internecie pozwoli Twojej firmie pozyskać nowych klientów, a tym samym Twój biznes zacznie się rozrastać.